Τρίτη 6 Οκτωβρίου 2015

Εύκολα η Κλένια, 4-0 το Σπαθοβούνι

Τους πρώτους της βαθμούς κατέκτησε η Κλένια, η οποία επιβλήθηκε εύκολα με 4-0 του Σπαθοβουνίου, ανεβάζοντας στροφές στην επανάληψη.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Μακρή, με το 1-0 να είναι και το αποτέλεσμα του ημιχρόνου.
Στο β’ μέρος, οι παίκτες του Γιάννη Αλεξόπουλου ήταν ανώτεροι και έφτασαν στο 2-0 με τον Γιώργο Σκούρτη, παίρνοντας σημαντικό προβάδισμα.
Ο Γιάννης Μακρής με το 2ο προσωπικό του τέρμα, σημείωσε το 3-0, για να διαμορφώσει το τελικό 4-0 ο Βασίλης Σκούπας, ολοκληρώνοντας την πολύ καλή εμφάνιση της ομάδας του.

Οι φιλοξενούμενοι όσο και αν προσπάθησαν, έδειξαν ακόμα ότι θέλουν δουλίτσα για να μπορέσουν να πετύχουν περισσότερα πράγματα.